Aktör Terry Crews'ten itiraf

Kültür Sanat 12 Ekim 2017 13:36
Aktör Terry Crews'ten itiraf
A
a

Aktör Terry Crews, bir yönetmen tarafından tacize uğradığını açıkladı.

Ünlü yapımcı Harvey Weinstein'in kadın oyunculara yönelik cinsel taciz olayıyla sarsılan Hollywood dünyası bir şok da Terry Crews'in itirafıyla yaşadı.

Aktör Terry Crews, dün Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, bir yıl önce ismini vermediği bir yönetmen tarafından cinsel tacize uğradığını açıkladı.Terry Crews, Harvey Weinstein ile ilgili iddiaların gündeme gelmesinin ardından, kendisinin de 'başına böyle bir olay gelmiş olduğu' için Travma Sonrası Stres Bozukluğu yaşadığını, bu yüzden şimdi konuştuğunu belirtti..

Crews, geçen sene eşiyle katıldığı bir resepsiyonda, Hollywood'un ünlü bir isminin kendisine yaklaşıp mahrem bölgelerine elle tacizce bulunduğunu ifade etti.Ünlü aktör, eşinin de şahit olduğu bu olaya öfkelendiğini ve fiziksel karşılık vermek istediğini ancak daha sonra ABD'de ana akım medyanın siyahlara karşı tavrından ötürü kamuoyu önünde suçlu çıkarılacağını, belki de hapse girebileceğini düşünerek bundan vazgeçtiğini anlattı. Crrews daha sonra ise sektörden dışlanma korkusu nedeniyle bu işin peşini bıraktığını kaydetti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Bireysel silah taşınmasına karşı mısınız?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat