Altın Kelebek sahiplerini buldu

45. Altın Kelebek ödüllerini kazananlar belli oldu.

Altın Kelebek sahiplerini buldu
  • 10 Aralık 2018, Pazartesi 14:42

Altın Kelebek ödül törenleri her sene olduğu gibi bu yıl da ünlü akınına uğradı. Sunuculuğunu Cem Davran ve Çağla Şıkel’in üstlendiği tören, Kanal D ve teve2’den canlı olarak yayınlandı.

Bu yıl 45. kez düzenlenen Altın Kelebek ödül töreni 45 dalda ödül dağıttı. İşte gecenin ödülleri:

Pantene Altın Kelebek yıldızı parlayanlar Ödülü: Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Jüri Özel Ödülü: Cem Yılmaz

En İyi Dizi: Çukur

En İyi Haber Programı: Ahmet Hakan'la Tarafsız Bölge

En İyi Erkek Haber Sunucusu: Cem Öğretir

En İyi Kadın Haber Sunucusu: Buket Aydın / Kanal D Ana Haber

Arka Sokaklar 500. Bölüm Özel Ödülü: Türker İnanoğlu

En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Çağlar Çorumlu 

En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Pınar Altuğ

En İyi Çocuk Oyuncu: Kübra Süzgün, Demir Birinci ve Ali Semi Sefil 

En İyi Erkek Sunucu: Acun Ilıcalı

En İyi Pop Müzik Erkek Ödülü: Edis

Onur Ödülü: Cüneyt Arkın 

En İyi Yarışma: Kelime Oyunu

En İyi Magazin Programı: Müge ve Gülşen'le İkinci Sayfa 

Onur Ödülü: Sıla 

Onur Ödülü: Nilüfer

Yaşam Boyu Onur Ödülü: Gökçen Kaynatan

En İyi Proje: Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları 

En İyi Pop Müzik Kadın: Aleyna Tilki

En İyi Klip: Farkımız Var - Hadise 

En İyi Romantik Komedi Dizisi: Erkenci Kuş

En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Can Yaman

En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Demet Özdemir

En İyi Dizi Çifti: İrem Helvacıoğlu - Ulaş Tuna Astepe

En İyi Erkek Oyuncu: Aras Bulut İynemli 

En İyi Kadın Oyuncu: Özge Özpirinçci

En İyi Fantezi Müziği Erkek: Hakan Altun 

En İyi Fantezi Müziği Kadın: Sibel Can

En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Pınar Altuğ

En İyi Çocuk Oyuncu: Ali Semi Sefil, Kübra Süzgün, Demir Birinci

En İyi Komedi Dizisi: Çocuklar Duymasın / Birol Güven

25.Yıl Özel Ödülü: Kenan Doğulu

En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Çağlar Çorumlu

En İyi Kadın Sunucu: Müge Anlı

Onur Ödülü: Gökçen Kaynatan

En İyi Gündüz Kuşağı: Fatih Ürek

Azerbaycan Yılın Kadın Sanatçı Ödülü: Aygün Kazımova

Onur Ödülü: Müslüm Gürses (Ödülü Muhterem Nur aldı)

En İyi Senarist: Ayşe Ferda Eryılmaz, Nehir Erdem / Sen Anlat Karadeniz

En İyi Dizi Müziği: Toygar Işıklı / Çukur

En İyi Yönetmen: Osman Sınav, Emre Kabakuşak, Yusuf Ömer Sınav / Sen Anlat Karadeniz

En İyi İnternet Dizisi: Fİ

En İyi Spor Programı: Yüzde Yüz Futbol / Rıdvan Dilmen, Murat Kosova

En İyi Halk Müziği Erkek: Mümin Sarıkaya

En İyi Halk Müziği Kadın: Sevcan Orhan

En İyi Müzik Grubu: Athena

Yılın Şarkısı: Gazapizm - Heyecanı Yok

En İyi Çıkış Yapan: Ezhel

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık