MHP, Erdoğan'ın yanında

Okunma: 90
Siyaset 7 Ekim 2017 15:40
Videoyu Aç MHP, Erdoğan'ın yanında
A
a

Devlet Bahçeli, Idlib operasyonuyla ilgili, "MHP olarak tutarlı politikalar devam ettiği sürece ve terörle mücadelede herhangi bir yılgınlığa düşmemek kaydıyla MHP, Cumhurbaşkanı'nın yanındadır." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 14'üncü dönem açılış törenine katıldı.

Törenden önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bahçeli, Idlib operasyonuyla ilgili bir soruya ilişkin, "Anlaşılıyor ki Cumhurbaşkanı çok yönlü olayları takip ediyor. Olaylara vakıf hale gelmiş ve kararlı bir davranış içerisinde bulunuyor. Bu bakımdan kendilerine başarılar diliyoruz. MHP olarak bu tutarlı politikalar devam ettiği sürece ve terörle mücadelede herhangi bir yılgınlığa düşmemek kaydıyla MHP, Cumhurbaşkanı'nın yanındadır." dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in istifasının istendiği yönündeki iddialarla ilgili bir soruya Bahçeli, "MHP ilkeli, kararlı, tutarlı bir siyasi kurumdur. Hiçbir siyasi partinin içişlerine karışmaz. Herhangi bir kişi ya da kuruluşun veya bir partinin MHP'nin içişlerine karışmasına da müsaade etmez. O bakımdan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ile Ak Parti arasındadır. Bize düşen basın yoluyla da olsa olayları takip etmektir." yanıtını verdi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Bireysel silah taşınmasına karşı mısınız?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR