Murat Başoğlu'ndan boşandı

Magazin 12 Eylül 2017 14:30
Murat Başoğlu'ndan boşandı
A
a

Hande Bermek öz yeğeni ile ilişkisi ortaya çıkan eşi Murat Başoğlu'ndan 15 dakikada boşandı. Hande Berkek'in avukatı Aslı Hatemi, müvekkili adına basına açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı ile olan ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından Murat Başoğlu ile 14 yıllık eşi Hande Bermek, Kuşadası Adliyesi’nde mal paylaşımı protokolü imzalayıp 15 dakikada boşandılar. İkili adliyeye birlikte gelip, boşanmanın ardından da birlikte ayrıldılar.
Hande Bermek'in avukatı Aslı Hatemi müvekkili adına açıklamada bulunurken, şunları söyledi:" Müvekkilim Hande Bermek ve Murat Başoğlu gördükleri lüzum üzerine ortaklaşa bir kararla evliliklerini sonlandırma kararı almış ve 11.09.2017 tarihinde anlaşmalı olarak boşanmışlardır. Tüm kamuoyunun gözleri önünde yaşanan bu çok zorlu süreçte müvekkilim ve ailesi hakkında birçok asılsız, hiçbir hukuki mesnete dayanmayan, hakaret ve tehdit boyutuna varan çeşitli haberler ve yayınlar yapılmıştır. Müvekkilim Hande Bermek bütün yapılmış ve yapılacak haberler ve yayınlar için hukuki ve cezai haklarını sonuna kadar kullanarak sorumlular hakkında gereken tüm başvuları yapacağını üzülerek bildirmektedir. "

İddialara göre; Hande Bermek Murat Başoğlu'ndan boşanmak istememesine rağmen, gelen baskılara dayanamayıp bu kararı aldı. Hande Bermek'in, 14 yaşındaki oğulları Can Başoğlu ile Bodrum'da yaşantısına devam edeceği, Murat Başoğlu'nun aylık 10 bin TL nafaka bedeli ödeyeceği, Acarkent'teki villa, Bodrum'daki yazlık ve otomobili de Hande Bermek'e verdiği gelen iddialar arasında.
 
Kaynak : DEMOKRAT.COM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Bireysel silah taşınmasına karşı mısınız?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat