TRT'den ayrıldı

Okunma: 40
Magazin 7 Ekim 2017 09:59
Videoyu Aç TRT'den ayrıldı
A
a

Erhan Çelik, TRT 1 ekranlarına veda ettiğini duyurdu.

Canlı yayında TRT 1'e veda eden Erhan Çelik, kararının ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

İsim vermeden eski eşi Gülben Ergen hakkında çok sert açıklamalarda bulunan Erhan Çelik, TRT'de çalıştığı zaman zarfında çok sessiz kaldığını, bundan sonra Gülben Ergen ile yargı önünde hesaplaşacağını söyledi.

Çelik'in açıklaması şöyle: "Bir süre önce gerçeklerin zamanla ortaya çıkmak gibi güzel bir huyu ve iyi bir alışkanlığı var demiştim. Efendiliğimi, 3 erkek çocuğu masum bir kadın ve küçük bir kız çocuğunu da koruyabilmek için söyleyip sonra aylarca susmakta ne kadar haklı olduğumu herkes delilleri ile gördü. Bu ahlaksızlıkları yapanlar ise bir taraftan kaçıp saklanırken, diğer taraftan beni ve bulunduğum saygın kurumu yıpratmaktan geri durmadı. Buna bir son vermek adına attığım ve atacağım adımların devamı gelecek. Artık konuşma engelim yok. İlgili kişilerle yargı önünde hesaplaşırken bugüne kadar çıkanların dışında tüm görüntü, belge ve delilleri yargı ile paylaşacağım. Gayri ahlaki bu durumun taraflarıyla artık mahkeme önünde hesaplaşacağız."

Yeni kanalı belli oldu

Öte yandan Erhan Çelik'in yeni kanalı da belli oldu. Ünlü spikerin TRT'den istifa etmeden önce CNN Türk ile anlaştığı öğrenildi. Çelik, Nevşin Mengü'nün yerine akşam haberlerini sunacak.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Bireysel silah taşınmasına karşı mısınız?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR